Logo

Naplno TS3 Blog

Pozrite si čo je nového na našich webových stránkach

Príspevky sú radené od najnovších

content_copy
System Update  post image

System Update

Dobrý večer,

 

pred nedávnom sme aktualizovali náš systém a medzi aktualizáciami bol uvedený aj balíček na ktorom beží táto stránka. Túto aktualizáciu bolo potrebné nainštalovať, ak by to tak nebolo, tak by sme to nechali v pôvodnom stave. Táto aktualizácia však mohla spôsobiť, že niektoré funkcie na stránke nebudú fungovať a tak by sme Vás radi požiadali o spoluprácu. V prípade, že nájdete nejakú chybu na stránke, nahláste ju prosím na email uvedený nižšie. Ďakujeme.

 

TS Developer

Chyby hláste na dovec.maros1(zavinac)gmail.com

----

EN:

Hello there,

 

not that long ago, we were performing system update, where package that our site run on was included. This update was needed, otherwise, we would leave it as was. This may cause some unexpected problems with our system and we would like to ask you for your cooperation. We would like you to report any problem that you encounter while working with our website. You can find email to which you can send reports below. Thank you.

 

TS Developer

Email dovec.maros1(at)gmail.com

Publikoval: Terrdus
2018-01-21 21:17:03
content_copy
Výpadok 11/11 post image

Výpadok 11/11

Dnes, dňa 11.11.2016 nastal neočakávaný výpadok stránky http://ts3.naplno.sk, ktorý bol zapríčenený zlým inputom zo strany developera. 

 

Ospravedlňujem sa za nepríjemnosti. 

Publikoval: Terrdus
2016-11-11 21:46:45